Katarina Johnson-Thompson sakė, kad Sandraugos auksas yra ženklas nepasitraukti prieš Paryžiaus olimpines žaidynes

Kitos sporto šakos

Jūsų Horoskopas Rytojui

Denise Lewis papasakojo Katarina Johnson-Thompson jos aukso medalis yra ženklas, kad ji neturėjo mesti prieš Paryžiaus olimpinės žaidynės .

Johnsonas-Thompsonas prisipažino, kad išlaikęs septynkovę, buvo akimirkų: „Aš nežinojau, ar noriu tęsti“.

Lewisas , buvusi olimpinė čempionė ir artima patikėtinė, sakė: „Kat labai abejojo, ar ketina likti sporte. Bet jei ji pasitrauktų ir negautų galimybės atsistoti ant olimpinio prizo pakylos, man tiesiog įdomu, ar ji nepagalvotų, kad jos garsioje karjeroje kažko trūksta.

Taigi po praėjusios nakties medalių teikimo ceremonijos Lewisas pasakė Liverpudlian: 'Jūs gavote ženklą, kurio ieškojote. Kad visa tai verta. Tęsti ir toliau veržtis.'

Ji taip pat ištesėjo prieš čempionatą duotą pažadą dabar jau dukart Sandraugos nugalėtojai, apdovanodama savo laimėjimą burbuliukų buteliu.

„Denise ką tik pristatė prekes“, – sakė KJT, ant podiumo jį nudžiuginus kitai talpiai miniai. „Negaliu pažadėti, kad tai truks ilgai!

Kembridžo princas Džordžas

29-erių vaikinui įsimintiną vakarą užbaigė tai, kad vaikinas Andy Pozzi laimėjo bronzą 110 m bėgimo su kliūtimis rungtyje.

Vietinis berniukas Pozzi, kuris 2018 m. laimėjo pasaulio uždarų patalpų čempionų titulą Birmingeme, siekė užbaigti Brummie dublį.

Septynkovės didžioji Denise Lewis nori, kad Johnsonas-Thompsonas patektų į Paryžiaus olimpines žaidynes ( Vaizdas: REUTERS)

Jam nepavyko įveikti jamaikiečio Rasheedo Broadbello, kuris prilygo Colino Jacksono 13,08 sek. žaidynių rekordui.

Tačiau nepaisant to, kad įveikė paskutinę kliūtį, jis išlaikė pusiausvyrą ir užėmė trečią vietą už Shane'o Brathwaite'o (13,37).

Lawrence'as Okoye'as, praleidęs penkerius metus bandydamas patekti į NFL, disko metimo sidabrą iškovojo 64,99 m numetęs dešimtmetį po to, kai 2012 m. Londone paskelbė apie save.

Jesso Thirlby Anglijos tinklinio žvaigždės, įveikusios Naująją Zelandiją, gavo atlygį, kurio jų nenusipelnė.

„Cardiff vs Arsenal“ tiesioginė transliacija
Anglija, nugalėjusi Malavį, nugalėjo Naująją Zelandiją ir iškovojo pusfinalį prieš Australiją ( Vaizdas: Getty Images)

Pergalė sausakimšoje NEC arenoje rezultatu 54:44 reiškė, kad jie iškovojo B grupės viršų, iškovodami daugiausia penkias pergales, ir pateks į pirmenybę pusfinalyje prieš A grupės vicečempionus.

Tačiau pirmasis Jamaikos pralaimėjimas tinklinio futbolo supervalstybei Australijai reiškė, kad vietoj paskutinės keturios klasės prieš Sunshine Girls Anglija rytoj susikaus su austrais.

Tai yra 2018 m. finalo, kurį puikiai laimėjo Roses, revanšas ir praėjus ketveriems metams jie nesibaimins Diamonds, atsižvelgiant į jų žaidimo prieš Kiwis klasę.

Šaulės Eleanor Cardwell (26 iš 29) ir Helen Housby (23 iš 26) buvo per aštrios Naujajai Zelandijai, kurios buvo apverstos 14 kartų.

Nethaneelio Mitchello-Blake'o šansus Sandraugos žaidynėse sugriovė mėšlungis
Nethaneelio Mitchello-Blake'o šansus Sandraugos žaidynėse sugriovė mėšlungis ( Vaizdas: REUTERS)

Tuo tarpu Nethaneelis Mitchellas-Blake'as atskleidė, kad mėšlungis sugriovė jo galimybes laimėti Sandraugos sprinto medalį.

Didžiosios Britanijos 200 m čempionė nebuvo veiksnys trečiadienio 100 m finale, nes Anglijos prakeiksmas vėl ištiko.

Didysis brolis po vakarėlio 2014 m

Lygiai taip pat, kaip Zharnelis Hughesas apkaltino mėšlungį dėl klaidingo starto praėjusių metų olimpiniame finale Tokijuje, taip Mitchellas-Blake'as padarė Birmingeme.

„Neaiški įvykių seka“, – rašė jis „Insta“. „Prieš varžybas buvo mėšlungis ir ne visai apsigyveno, todėl bijojau viską padaryti ir susižaloti.

„Tikrai jaučiau, kad turėjau šansą, bet neturėjau to daryti. Turiu geriau judėti į priekį.

Mitchellas-Blake'as nebuvo veiksnys 100 m finale Birmingeme
Mitchellas-Blake'as nebuvo veiksnys 100 m finale Birmingeme ( Vaizdas: Getty Images)

Tokijuje Hughesas papasakojo, kaip jo kairioji blauzda susitraukė „nustatyta“ padėtyje prieš ginklą.

„Buvo taip sunku, kad tiesiog negalėjau išbūti savo blokuose“, – sakė jis. „Pabandžiau, bet buvo per sunku ten likti, ir aš pajudėjau. Netinkamas laikas ir netinkama vieta“.

Hughesui čia sekėsi kur kas geriau, 200 m bėgimo pusfinalyje greičiausiai per 20,30 sek. Tačiau kartą įkandęs jis buvo du kartus drovus.

„Dabar pareiškimų nereikia, jūs darote pareiškimus dabar, o tada nieko negali atsitikti finale“, - sakė jis. „Tai tik apie ratą po raundo, atsipalaidavimą, kvalifikaciją, o kai ateina finalas, išlaisvini žvėrį.

Į šios dienos pusfinalį taip pat pateko Adamas Gemili, kuris laimėjo savo rungtį (20,92) pirmosiose lenktynėse nuo santykių su trenere Rana Reider nutraukimo.