Erlingas Haalandas pagaliau sureaguoja į Jadono Sancho perkėlimą į „Manchester United“

Jūsų Horoskopas Rytojui

Erlingas Haalandas pagaliau sureagavo į artėjantį Jadono Sancho persikėlimą į „Manchester United“ - verkdamas jaustuku.

Haalandas ir Sancho žaidė kartu sezoną po to, kai 2020 -aisiais norvegas prisijungė prie Dortmundo „Borussia“ iš RB Salzburg.

Tačiau per trumpą laiką jie aikštėje susikūrė sensacingą supratimą, dėl kurio abu žaidėjai sulaukė geriausių Europos klubų dėmesio.

Vienose iš paskutinių rungtynių pora žaidė kartu ir laimėjo Vokietijos taurę, o finale 4: 1 nugalėjo „RB Leipzig“.

Haalandas šią vasarą buvo siejamas su perėjimu, tačiau būtent Sancho yra pirmasis, kuris persikėlė po to, kai praėjusį sezoną nepavyko užsitikrinti perėjimo į „Manchester United“.

Instagram

Ar Jadonui Sancho pavyks „Manchester United“? Komentuokite žemiau

Sancho jau susitarė dėl sąlygų su „United“, sudarydamas susitarimą, kurio vertas akibrokštas - 73 mln.

Neaišku, ar šį mėnesį Haalandas taip pat paliks Dortmundą.

Tačiau mes žinome vieną dalyką - Norvegijos rinktinės žaidėjas kitą sezoną pasiilgs žaisti kartu su anglu.

Sancho, šiuo metu einantis tarptautines pareigas Eurose, šią savaitę kartu su besišypsančia jaustuku į „Instagram“ įkėlė nuotrauką, kurioje jis mokosi Anglijoje.

Haalandas į pranešimą atsakė verkdamas jaustuku, reaguodamas į jo „United“ žingsnį.

Sancho pirmą kartą startavo Anglijos „Euros“ turnyre, kai paskutinį kartą laimėjo 4: 0 prieš Ukrainą, ir ketina vėl pasirodyti trečiadienio vakaro pusfinalyje su Danija.

Jei Anglija įveiktų danus, jie surengė finalą su Italija, kuri antradienį išstūmė Ispaniją iš varžybų.