Coleen Rooney sako Anglijos žvaigždėms „mėgaukitės kiekviena minute“, kai ji baigia šventę

Įžymybių naujienos

Jūsų Horoskopas Rytojui

Coleen Rooney šventė neįtikėtina Lionesses sėkmė , po to, kai Anglijos moterų komanda sekmadienio vakarą laimėjo 2022 m. Europos čempionatą.

Keturių vaikų mama liepė futbolininkams mėgautis kiekviena linksmų švenčių minute po įkvepiančio pasiekimo, praėjus vos kelioms dienoms po to, kai Liverpulyje gimusi žvaigždė turėjo pagrindo pasidžiaugti po ilgalaikės Wagatha Christie teisinės dramos užbaigimas .

Coleen paėmė ją abi Twitter ir Instagramas pagerbti Anglijos kapitonę Leah Williamson ir jos komandos draugus sekmadienį, nes futbolas pagaliau sugrįžo į namus dėl moterų komandos sumušimo. Vokietija per pratęsimą pakelti trofėjų.

Coleen Rooney džiaugiasi
Coleen Rooney internete nudžiugino Anglijos rinktinę po savo pačios pergalės penktadienį ( Vaizdas: REUTERS)

Anglijos rinktinė pastarosiomis savaitėmis pavergė tautos širdis ir daugeliui patiko juos matyti vakarėliuose po pergalės - įskaitant Coleeną.

Sekmadienio vakarą po rungtynių vykusioje konferencijoje vartininkė Mary Earps buvo po ranka nufilmuoti džiūgaujantį ant stalo, o jos kolegos žaidėjai kartu su ja dainavo „Futbolas grįžta namo“ su džiaugsmu susižavėjusių žurnalistų.

„Absoliučios scenos“, – oficialioje „Twitter“ paskyroje „Lionesses“ buvo parašytas širdžiai mielas vaizdo įrašas, o Coleen toliau citavo įrašą savo pasekėjams.

Super bowl 2019 priekabos
  Anglijos rinktinė švenčia
Coleenui patiko kadrai, kuriuose žaidėjai švenčia savo pergalę ( Vaizdas: UEFA per Getty Images)

„Mėgstu“, – pridūrė žvaigždė originaliame tviteryje su daugybe su Anglija ir futbolu susijusių jaustukų.

Netrukus po Anglijos pergalės sekmadienio vakarą Coleen – kuri ją laimėjo Penktadienį kovojama dėl šmeižto prieš Rebeką Vardy – būtinai pagyrė moteris savo socialinės žiniasklaidos kanaluose.

„Lionesses“ per pratęsimą iškovojo Vokietiją 90 minučių rungtynėms pasibaigus rezultatu 1:1, žaidėjas Chloe Kelly iš arti iškovojo nugalėtoją.

Coleen Rooney's tweet celebrating England's win
WAG viso turnyro metu kovojo su moterų komanda ( Vaizdas: Twitter)

Ella Toone atmušė pirmąjį mačą, kol vokietė Lina Magull išlygino rezultatą, tačiau būtent šeimininkė baigė laukti pirmojo turnyro triumfo Vemblyje.

'Fantastiška... nusipelnusios ponios!!!' Coleenas tviteryje paskelbė prieš Anglijos komandos pergalę. „Mėgaukitės KIEKVIENA minute“.

Žvaigždė – kieno vyras Veinas Rooney anksčiau buvo Anglijos vyrų komandos kapitonė – taip pat džiaugėsi Lionesses savo „Instagram Stories“ paskyroje.

Coleen Rooney's Instagram Story celebrating England's win
Coleen turėjo daug ką švęsti savaitgalį ( Vaizdas: Instagram)
  Coleen ir Wayne'as Rooney atvyksta į teismą
Penktadienį WAG Wagatha Christie teisinė kova pagaliau baigėsi ( Vaizdas: „Anadolu“ agentūra per „Getty Images“)

'Sėkmės @liūtė. Jūs tai gavote', - sakė ji komandai prieš sekmadienio vakarą, o vėliau pasveikino juos su pergale, kai Vemblio stadione nuaidėjo paskutinis švilpukas.

Coleen parama nacionalinei komandai internete yra pirmasis jos įrašas socialinėje žiniasklaidoje nuo tada, kai paskelbė pareiškimą dėl savo teisinės pergalės. Rebeka Vardy penktadienį.

Nuosprendis į Vardy in Rooney byloje pateikiama išvada beveik trejus metus trukusi dviejų žvaigždžių saga .

Rebekah Vardy atvyksta į teismą
Rebeka buvo ta, kuri inicijavo neapgalvoto šmeižto bylą ( Vaizdas: Getty Images)

Coleen dabar gavo ilgai lauktą išteisinimą dėl kolegos WAG Rebeka 40 m., kuri padavė ją į teismą dėl šmeižto po to Coleen apkaltino ją už spaudai nutekintų istorijų.

ar sykes kotedžai griūna

Dabar žinomame įraše Coleen 2019 m. spalį naudojo socialinius tinklus apkaltinimui Jamie Vardy žmonos pasakojimas apie savo privačios „Instagram“ paskyros pardavinėjimą bulvariniams laikraščiams – kažkas Rebeka visada griežtai neigė.

Kalbėdamas pareiškime po nuosprendžio paskelbimo , Coleen teigė esanti patenkinta, kad sprendimas buvo jai palankus, tačiau ji „niekada netikėjo“, kad byla turėjo būti perduota į teismą „tokiomis sąnaudomis, kai tiek daug žmonių patiria sunkumų, kai pinigai galėjo būti daug geresni. praleido padedant kitiems“.

Pertraukusi tylą po pralaimėjimo teisme, Rebekah sakė esanti „labai liūdna ir nusivylusi teisėjo priimtu sprendimu“, o ne tokio rezultato, kokio tikėjosi.

Savaitgalį Jamie Vardy žmona grįžo į socialinę žiniasklaidą su iššaukiančia žinute, pozuoti su švarku su šūkiu 'Normalu yra nuobodu' ir mesti taikos ženklą kameroms .

Ar turite parduoti istoriją? Susisiekite su mumis adresu webcelebs@NEWSAM.co.uk arba skambinkite tiesiogiai 0207 29 33033