„Aston Villa“ gerbėjai metė CABBAGE į Steve'ą Bruce'ą per dramatišką „Preston“ burtų traukimą, nes spaudimas didėjo ant „Villans“ boso

Futbolas

Jūsų Horoskopas Rytojui

„Aston Villa“ gerbėjai metė kopūstus į Steve'ą Bruce'ą su prislėgtu viršininku, vis labiau spaudžiant po dramatiško lygiosios namuose Prestono.

Villanai iškovojo tašką po to, kai sužaidė lygiosiomis 3-3, nepaisant to, kad po pertraukos po Jonathano Kodjia ir Tammy Abrahamo įvarčių turėjo 2: 0 persvarą.

Bet Jamesas Chesteris antrą kėlinį pamatė raudoną devynias minutes, o Danielis Johnsonas realizavo skirtą „North End“ baudą.

Paulas Gallagheris išlygino 11 minučių, kol Louisas Moultas atrodė pavogęs vėlyvą Prestono nugalėtoją.

(Vaizdas: „Birmingham Mail“)

Pauline quirke svorio padidėjimas 2012 m. birželio mėn

Tačiau Yannickas Bolasie sumažino spaudimą savo vadovui išlygindamas sustojimo laiką, nors Glennas Whelanas galėjo tai padaryti dar geriau.

Paskutiniu žaidimo smūgiu jis praleido baudą, kad paneigtų šeimininkus, kas būtų buvę visi trys taškai.

Tai tik viena Bruce'o ir „Villa“ pergalė iš 10 ir antros iš eilės lygiosios po penktadienio vakarą įvykusios aklavietės 1: 1 su „Bristol City“ prie Ashtono vartų.

bus Smith šeimos reakcija į Miley Cyrus

„Villa“ gerbėjas išsklaido savo nusivylimą (Vaizdas: „Birmingham Mail“)

Bruce'as praėjusią kadenciją nuvedė Vilą į „Premier“ lygos ūsą, tačiau atkrintamųjų varžybų finale jie buvo įveikti „Fulham“.

Po to sekė audringa vasara, ir vos trys pergalės šią kadenciją palieka 12 -ąją vietą čempionate, septyniais taškais atsilikdami nuo dviejų geriausių.